Nauczanie na odległość PDF Drukuj Email
23.03.2020.

ZAPRASZAMY DO NAUCZANIA NA ODLEGŁOŚĆ

W tej zakładce systematycznie będziemy udostępniać informacje o dostępnych materiałach i możliwych formach realizacji nauki. Lista przedmiotów dostępna jest w menu głównym po lewej stronie na dole po kliknięciu w "Nauczanie na odległość"

INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH I ICH RODZICÓW

Nasza szkoła bierze udział w próbnym egzaminie ósmoklasisty. Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego -  w naszej szkole języka angielskiego.
Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami.
Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych OKE Jaworzno – www.oke.jaworzno.pl w następujących terminach:
 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski
 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka
 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.
Szczegółowe informacje o egzaminie ósmoklasisty dostępne są na stronach internetowych CKE (www.cke.gov.pl) oraz okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Konsultacje z rodzicami
25 marca 2020r.

Czas kontaktu i konsultacji nauczycieli z Państwem i uczniami przedstawia harmonogram - plan, który otrzymaliście Państwo od wychowawców, został on również umieszczony na stronie internetowej szkoły. W tym czasie nauczyciele są do Państwa dyspozycji oraz zdalnie nauczają.
Dodatkowo:
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek – od 12.00 do 13.00
Nauczyciele uczący w klasach 4-8:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek – od 13.00 do 14.00

Zmieniony ( 31.03.2020. )