Menu główne
Start
Aktualności
Gazetka szkolna
Kalendarz roku szkolnego
Egzamin ósmoklasisty
Oferta szkół średnich
Wydarzenia szkolne
O naszej szkole
Dokumenty szkolne
Wykaz podręczników
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica szkolna
Biblioteka szkolna
Gabinet logopedy
Klub Europejski
Programy-projekty-akcje
Projekty unijne
Projekt edukacyjny "Dzieci polskie..."
Projekt Pokłady Kultury
Sport w szkole
Szkoła Promująca Zdrowie
Oddziały szpitalne
SKO
Sześciolatek w szkole
Uczeń z klasą
Foto-galeria
Petycje
RODO
Szukaj
Nauczanie na odległość
Galeria Trójki
Pasowanie na czytelnika
Majowe święta
Dzień Strażaka
100-lecie Powstań Śląskich
100-lecie Urodzin Jana Pawła II
Akcja Kartka dla medyka
Wirtualny Festiwal Czytania 2020
Dzień Europy 2020 PDF Drukuj Email
Wpisał: Asia   
08.05.2020.
 
Image
 
DZIEŃ EUROPY 2020
 
Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele! Zapraszamy na obchody Dnia Europy inne niż zwykle...
 
Dzień Europy to święto Unii Europejskiej i wszystkich jej mieszkańców. Zazwyczaj tego dnia
odbywają się liczne uroczystości, w tym znana Wam Parada Schumana w Warszawie. Europejczycy
świętują swoją obecność w Unii Europejskiej, która jest zjednoczona w swojej różnorodności.
Wasze prace konkursowe, wykonane różnymi technikami pokazują, że również jesteście różnorodni,
ale łączy nas wszystkich wspólny dom, którym jest Europa.
Radosnego świętowania, młodzi Europejczycy!  
 
http://www.sp3.bytom.pl/images/2019_2020/filmue2020.jpg
  
Wzięliście udział w wielu konkursach, wykonaliście piękne prezentacje, piosenki,  prace plastyczne i nie tylko...
Wykazaliście się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością. Poniżej prezentujemy wyniki konkursów:
 
 
http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue1.jpg

Symbole Europy- konkurs plastyczny
KATEGORIA KLASY I- III:
I miejsce: Fabian Segeth, kl. 3a
II miejsce: Anastazja Żurawska, kl. 2b
III miejsce: Nicola Rosiak, kl. 3a
Wyróżnienie: Milan Marcin, kl. 1a

 

 .              .

 

Symbole Europy- konkurs plastyczny
KATEGORIA KLASY IV- VI:
I miejsce: Zuzanna Fogel, kl. 6c
II miejsce: Emilia Skop, kl. 6b
III miejsce: Adam Magusiak, kl. 5c

http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue2.jpg

 .

http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue3.jpg

Symbole Europy- konkurs plastyczny
KATEGORIA KLASY VII- VIII:
I miejsce: Karolina Halamus, kl. 7a
II miejsce: Daria Yarychevska, kl. 7a

 

 

 

 

 

 Konkurs na najciekawsze przedstawienie
flagi jednego z krajów Unii Europejskiej

KATEGORIA KLASY I- III:
I miejsce: Kamila Owczarek, kl. 3a
II miejsce: Anastazja Żurawska, kl. 2b
III miejsce: Julia Miszewska, kl. 3c

http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue4.jpg

...

 ...

http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue5.jpg

Konkurs na najciekawsze przedstawienie
flagi jednego z krajów Unii Europejskiej

KATEGORIA KLASY IV- VI:
I miejsce: Zuzanna Fogel, kl. 6c
II miejsce: Paulina Matysiak, kl. 5b
III miejsce: Oliwia Kania, kl. 6b
Wyróżnienia: Antonina Juszczak, kl. 4a,
Sebastian Małek, kl. 6b

 

 

 

Konkurs na najciekawsze przedstawienie
flagi jednego z krajów Unii Europejskiej

KATEGORIA KLASY VII- VIII:
I miejsce: Daria Yarychevska, kl. 7a
II miejsce: Dagmara Brysz, kl. 7a
III miejsce: Karolina Halamus, kl.7a

http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue6.jpg

...

 

 http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue7.jpg

Konkurs plastyczny pt. Galeria sławnych Europejczyków
- przedstawienie wizerunku wybranej ważnej postaci w Europie

KATEGORIA KLASY IV- VI:
I miejsce: Szymon Ochnio, kl. 4b
II miejsce: Emilia Skop, kl. 6b
III miejsce: Sebastian Małek, kl. 6b


 

 

 

Konkurs plastyczny pt. Galeria sławnych Europejczyków
- przedstawienie wizerunku wybranej ważnej postaci w Europie

KATEGORIA KLASY VII- VIII:
I miejsce: Daria Yarychevska, kl. 7a
II miejsce: Klaudia Romanowska, kl. 8b

http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue8.jpg

 

http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue9.jpg

Mini Eurowizja, czyli konkurs piosenki 
w wybranym języku europejskim innym niż język polski:

wyróżnienie: Anastsiia Yarychevska kl. 3b

I miejsce: Amelia Heinze, kl. 6b                https://photos.app.goo.gl/k1jeRWcyhyeT5S5K8

II miejsce: Wiktoria Śmiertka, kl. 5b           youtu.be/amQJi8vGBC0

III miejsce: Natalia Oświęcimska, kl. 5a     https://photos.app.goo.gl/pb1kKYDtNdJDBX1p6


 

Prace oraz występy uczniów dostępne są  w albumie Google:

https://photos.app.goo.gl/VVKKBeh4FoRLCbj29

 

 

Konkurs na najlepszą prezentację
na temat Unii Europejskiej:


KATEGORIA KLASY I- III:
I miejsce: Samanta Miler, kl. 3a

KATEGORIA KLASY IV- VI:
I miejsce: Adam Magusiak, kl. 5c
II miejsce: Michael Zuba, kl. 5a

http://www.sp3.bytom.pl/images/dzien_europy_2020/ue91.jpg

 

.

   
   
   
   
   
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony ( 08.05.2020. )
 
Sondy
RODZICE
Ważne informacje
Zapisy do klasy pierwszej
Nauczanie na odległość
Rada Rodziców
Szkoła przyjazna rodzinie
Informacje dla ósmoklasistów
Egzamin ósmoklasisty
Oferta szkół średnich
Kadra SP 3
Dokumenty szkolne
Fundusz stypendialny
Bezpieczeństwo w sieci
RODO
Kontakt