Menu główne
Start
Aktualności
Kalendarz roku szkolnego
Egzamin ósmoklasisty
Wydarzenia szkolne
O naszej szkole
Dokumenty szkolne
Wykaz podręczników
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Gabinet logopedy
Biblioteka szkolna
Klub Europejski
Programy-projekty-akcje
Projekty unijne
Projekt edukacyjny "Dzieci polskie..."
Sport w szkole
Szkoła Promująca Zdrowie
Oddziały szpitalne
SKO
Sześciolatek w szkole
Uczeń z klasą
Galeria sukcesów
Foto-galeria
Petycje
Szukaj
Aktualności PDF Drukuj Email
Wpisał: Asia Synecka   
31.08.2009.

Image

                         

Szkoła Podstawowa nr 3  im. Władysława Broniewskiego w Bytomiu

 

                    
  

 

 

  
  

OBIADY w STOŁÓWCE SZKOLNEJ

Obiady za miesiąc listopad płatne od 21.10 do 25.10.2019. na indywidualne rachunki bankowe uczniów
19 dni x 4,00-zł = 76,00-zł     

W dniu  31 października obiady nie będą wydawane.
     
Nieobecność dziecka na obiadach należy zgłaszać do godz. 7.30
pod nr. tel. 032/281-09-33 lub osobiście w świetlicy szkolnej
lub sekretariacie szkoły 

Image

 
_______________________
 
   
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
   
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami i szczegółowymi informacjami dotyczącymi konkursów przedmiotowych z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, historii oraz biologii ogłoszonych w roku szkolnym 2019/2020. Wszystkie informacje dotyczące organizacji i przebiegu konkursów oraz zasady organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkól podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2019/2020, a także regulaminy konkursów umieszczone są na stronie internetowej organizatora http://www.kuratorium.katowice.pl
   
____________________
   
   
UNIWERSYTET MŁODEGO ODKRYWCY

Politechnika Śląska zaprasza do uczestnictwa w projekcie „Akademickie Laboratorium Innowacji i Kreatywności”. Celem projektu jest podniesienie kompetencji dzieci i młodzieży, objętych działaniami dydaktycznymi w zakresie rozwijania metod aktywnego i praktycznego uczenia się. Głównym założeniem jest rozwój osiągnięć dzieci w obszarach kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy, takich jak:
-umiejętności matematyczno-przyrodnicze
- umiejętność pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy
- umiejętność krytycznego myślenia
- umiejętność uczenia się, kreatywność
 
  ________________________
    
 
UDZIAŁ w PROJEKCIE "BYŁY, SĄ - CZY BĘDĄ?" 
   
Uczniowie klasy 5 b i 4 a wzięli udział w projekcie związanym z edukacją regionalną realizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bytomiu. Projekt nosi nazwę "Były, są - czy będą? Elementy tradycji górnośląskiej". W ramach zajęć odbyły się spotkania z ciekawymi ludźmi związanymi ze Śląskiem; zajęcia, podczas których uczniowie tworzyli grafiki do gry edukacyjnej oraz konkurs plastyczny. Podsumowanie projektu oraz rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w listopadzie.
    
 
   
   ____________________
 
 
 
SZKOŁA PRZYJAZNA RODZINIE
    
Nasza szkoła realizuje program “Szkoła Przyjazna Rodzinie”. Jest to ogólnopolski program Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny. Realizują go szkoły i przedszkola chroniące dzieci przed treściami kwestionującymi znaczenie rodziny w życiu człowieka oraz podejmujące działania  nakierowane na promocję wartości prorodzinnych. Uzyskanie certyfikatu “Szkoła Przyjazna Rodzinie” jest gwarancją realizacji przez szkołę wychowania dzieci i młodzieży w duchu szacunku dla rodziny.
  
Program „Szkoła Przyjazna Rodzinie” wychodzi naprzeciw potrzebie coraz lepszej współpracy szkół z rodzicami uczniów w zakresie wychowania i przekazywania młodemu pokoleniu spójnego systemu wartości. Wychowanie oparte na podstawach wyrosłych z europejskiego kręgu kulturowego, u podstaw którego leży odpowiedzialność, wartość rodziny, szacunek dla życia daje gwarancję przygotowania młodych ludzi do podjęcia odpowiedzialności za własną rodzinę, kraj i życie społeczne.
 

    
 ___________________
   
    

   
NARODOWE CZYTANIE 2019
 
Podczas tegorocznej edycji  ogólnopolskiego "Narodowego czytania", które  poświęcone było nowelom autorstwa polskich pisarzy uczniowie z klas 6-8 wzięli udział w imprezie czytelniczej zorganizowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu.
  
  
_____________________
  
   
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
2 września 2019
  
Uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Nie zabrakło
tradycyjnych "rogów obfitości" wypełnionych słodyczami, wakacyjnych
wspomnień oraz dobrego humoru :)
 
   
________________ 
 
 
WYPRAWKA SZKOLNA UCZNIA KLASY I
   
   
___________________ 


 

      
Terminy zebrań z rodzicami
na rok szkolny 2019/2020
znajdują się w zakładce

Kalendarz roku szkolnego

 

 
___________________
    
                                     

 GODZINY LEKCYJNE i PRZERWY MIĘDZYLEKCYJNE
         
    1 lekcja  -   8:00 – 8:45
    
  przerwa -  8:45 – 8:55
    
    2 lekcja    8:55 – 9:40
    
 przerwa -  9:40 – 9:50
    
    3 lekcja  -  9:50 – 10:35
    
 przerwa -  10:35 – 10:45
    
    4 lekcja -  10:45 – 11:30
    
przerwa obiadowa-  11:30 – 11:50
  
    5 lekcja  -   11:50 – 12:35
     
 przerwa -  12:35 – 12:45
    
    6 lekcja -   12:45 – 13:30
    
 przerwa obiadowa -  13:30 – 13:45
      
    7 lekcja -   13:45 – 14:30
    
przerwa -  14:30 – 14:35
      
    8 lekcja -   14:35 – 15:20

 


 

 

Zmieniony ( 21.10.2019. )
 
Sondy
Mój ulubiony przedmiot to...
 
RODZICE
Ważne informacje
Rada Rodziców
Szkoła przyjazna rodzinie
Egzamin ósmoklasisty
Kadra SP 3
Dokumenty szkolne
Fundusz stypendialny
Bezpieczeństwo w sieci
Kontakt