W środę 24 czerwca w naszej szkole odbył się apel sportowy, na którym nauczyciele wychowania fizycznego podsumowali kończący się rok szkolny pod względem udziału w zawodach i sukcesów naszych reprezentantów. Wręczono również dyplomy i nagrody wyróżniającym się szkolnym sportowcom. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do aktywnego udziału w rozgrywkach sportowych w przyszłym roku szkolnym. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.