Dzisiaj nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów w Polsce- rozdanie świadectw i upragnione wakacje! Zarówno młodsze, jak i starsze klasy przygotowały piękne akademie, a chór szkolny zaśpiewał cudowne piosenki. Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę, stuprocentową frekwencję oraz nadała tytuły "Ucznia z klasą". Paulina z klasy 6a po raz drugi została uhonorowana zaszczytnym tytułem Primus Inter Pares za osiągnięcie najwyższej średniej w szkole (5,91). Drodzy Uczniowie! Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów i życzymy Wam bezpiecznych i radosnych wakacji. Ładujcie baterie, łapcie każdą chwilę oddechu i do zobaczenia we wrześniu.